Rozjezdový závod se uskuteční v Liberci - Vratislavicích 26. 6. 2021. Zároveň zde dojde k vyhlášení ročníku 2020. Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání.

 

Cyklistický seriál pro děti od 2 do 14 let si vydobyl na české bikové scéně své pevné místo. I přes velkou konkurenci, která v pořádání dětských závodů v posledních letech vznikla, stále náš seriál patří k nejvíce navštěvovaným a velmi dobře hodnoceným. Za jedenáct let působení se odjelo ve 23 různých závodních destinacích 86 závodů. Dohromady ve všech 13 kategoriích si zazávodilo okolo 13 000 mladých cyklistů.

 

Jednotlivé závody bývají buď součástí velkých maratonů  nebo jsou připraveny jako samostatné akce pro mladé závodníky. Tratě jsou svojí délkou a technickou náročností přizpůsobeny věku dětí. Každé místo má jinou atmosféru, rozdílný charakter tratí a tak dětem umožňujeme poznávat nová místa, vhodná pro ježdění na kole a zdokonalovat se v technice jízdy i vytrvalosti.

 

V roce 2021 jsou hlavními partnery cyklistické firmy AMULET a CYCOLOGY. Věříme, že propojení dětských závodů s cyklistickými profesionály, povede k vyšší úrovni jednotlivých závodů a získání většího povědomí o našem dětském seriálu. Velkou radost máme z toho, že mnoho dětí jízda na kole opravdu baví a většina z nich se pravidelně na závody připravuje, a to buď se svými rodiči  nebo v cyklistických klubech. Některé děti  po dovršení 14 roku, pokračují v závodech českého poháru nebo se účastní v kadetských a juniorských kategoriích na různých cyklistických závodech.
 

Přejeme Všem, kteří se našich závodů zúčastní, aby si užili pohodový den s cyklistikou. 

Na všechny se těší team SpinFitu Liberec a hlavní partneři, AMULET a CYCOLOGY.