top of page
Vyhledat
  • Dětský MTB Cup

Závody letošního ročníku jsou odjety

V neděli 15. 9. se odjel v Liberci – Vesci poslední sedmý závod z letošního AMULET CYCOLOGY Dětského MTB cupu Libereckého kraje. Závodníky přivítalo ideální cyklistické počasí. Od rána se do Vesce sjížděli z blízka i daleka mladí cyklisté v doprovodu svých rodičů. Tentokrát se jelo o hodně. Finálový závod přináší dvojnásobné body do celkového pořadí, a tak jen málokdo měl jisté umístění v celkovém hodnocení seriálu. Po prezentaci si děti projely své tratě, které tentokrát byly opravdu náročné a odpovídaly tomu, že se jednalo o finále celého seriálu. Od nejmladších po ty nejstarší se opravdu bojovalo. Mnohdy se závodníkům nevyhnuly pády ani technické problémy, ale většina byla v cíli spokojena. Po dětech se na kola posadili rodiče, kteří se nebáli změřit síly na nejtěžším okruhu a zároveň svojí jízdou podpořili Orla královského z liberecké ZOO. Při slavnostním vyhlašování byly předány třem nejlepším závodníkům medaile a pět prvních získalo cenu od ZOO Liberec. Finálového závodu se zúčastnilo 200 dětí a doprovázelo je 250 rodičů a prarodičů.Naši generální partneři CYCOLOGY a AMULET, zde vystavovali testovací kola a modely 2020, od značek Ghost, Kross, Lapierre. Zájemci mohli vyzkoušet i elektrokola a samozřejmě kola dětská.

Letos poprvé jsme navázali spolupráci se sportovním klubem Jedlička Liberec, kteří si na závěr závodního programu změřili síly na tricyklech. Mladí bikeři fandili těmto závodníkům a hlavně vytvořili parádní atmosféru při vyhlašování nejlepších. Premiéra začlenění handicapovaných sportovců do programu našeho seriálu se povedla.

Je dobojováno, výsledky všech zúčastněných jsou známy. Před námi je pouze slavnostní vyhlášení, které se bude konat 9. 11. od 14:00 v Kulturním centru 101010 ve Vratislavicích. Zveme všechny závodníky i jejich doprovod, se kterými jsme se potkávali na všech sedmi závodech letošního ročníku.


36 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page