top of page
Vyhledat
  • Dětský MTB Cup

Seriál odstartoval ve Vratislavicích

V sobotu 26. 6. 2021 se konal první závod ze seriálu AMULET CYCOLOGY Dětského MTB cupu Libereckého kraje. Předpověď počasí na tento den byla jako stvořená pro cyklistiku a tak od samého rána se sjížděli rodiče s dětmi na nově vybudovaný PUMTRACK ve Vratislavicích nad Nisou.

Od 8:00 probíhala prezentace, kde si děti vyzvedly svá startovní čísla a v 9:30 si mladší kategorie projížděly svojí trať. Od 10:00 začaly startovat nejmladší děti na odrážedlech. Po nich následovaly další kategorie podle věku. Tratě byly odstupňovány délkou i technickou náročností dle věku závodníků.

Po dojezdu sedmi nejmladších kategorií proběhlo vyhlašování. Ve 12:00 se všichni účastníci našeho seriálu shromáždili před stupni vítězů a napjatě očekávali mnohokrát odložené vyhlašování nejlepších závodníků ročníku 2020. První tři v každé kategorii obdrželi krásné medaile a věcné ceny od firmy FORCE. Po vyhlašování následovala tombola, kde 52 dětí, které se loni účastnily všech závodů, obdržely věcné ceny.

Odpoledne pokračovaly závody starších kategorií. Celou akci následně ukončilo jejich vyhlášení a předání cen.

A jak to všechno dopadlo? Na výsledky a přidělené body po prvním závodě se můžete podívat na: www.detskymtbcup.cz , kde také naleznete fotografie z tohoto závodu.

Chceme poděkovat městu Vratislavice nad Nisou, která náš závod podpořilo jak finančně, tak i materiálně. Mnohé děti byly na PUMPTRACKU poprvé a podle ohlasů se jim zde moc líbilo. Rodiče především oceňovali přehlednost a rozmanitost tratě, která přes technickou náročnost byla zároveň velmi bezpečná.


76 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page