top of page
Vyhledat
  • Dětský MTB Cup

Na Malevilu se o víkendu zahájil celý seriálV letošním roce se díky COVIDU odložil hlavní maratonský závod na 29. srpna. I přesto jsme se rozhodli uspořádat dětský závod v předem plánovaném termínu.

První závod ze seriálu AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup se rozjel v neděli 14. 6.2020 na Malevilu. S odstupem můžeme říci, že to bylo dobré rozhodnutí. Počasí, které bylo daný víkend opravdu nevyzpytatelné, nám neuvěřitelně přálo. Kromě vzdálených hromů a blesků, v neděli na Malevilu vládlo ideální cyklistické počasí. Zázemí závodu nám zajistili pořadatelé z Paklisportu Jablonné v Podještědí a trasy byly jako již tradičně připravené v místní mini ZOO. Již na prezentaci se dalo tušit, že účastníků prvního závodu bude opravdu hodně. Po vyzvednutí startovních čísel, čekalo na závodníky tréninkové projetí trasy. Od 10:00 odstartovaly nejmladší děti na odstrkovadlech a po nich už startovala jedna kategorie za druhou, podle ročníků narození. Boje byly většinou velmi napínavé až do samotného cíle. Nejvíce obsazenou kategorií byli Žáci 2 a v závěsu Žáci 1 a Mladší žáci. Ihned po dojezdu nejstarší kategorie bylo vše připraveno k slavnostnímu vyhlášení nejúspěšnějších závodníků. Na závěr byla vyhlášena tombola. Celkem si v neděli zazávodilo 230 dětí, což je nový rekord počtu dětí na Malevilu.

Příští závod je naplánovaný na 11. 7. do autokempu Tanvaldská kotlina.

A jak to na Malevilu dopadlo? Výsledky všech kategorií naleznete na: https://www.sport-base.cz/vysledky/2020/z-deti-malevil-20…

94 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page